The George op de Zuidas in Amsterdam genomineerd voor de Gouden A.A.P. 2021

De tien genomineerde projecten voor de veertiende editie van de Amsterdamse Architectuurprijs de Gouden A.A.P. 2021 zijn bekendgemaakt. The George, een ontwikkeling van gebiedsontwikkelaars AM en BPD en een ontwerp van Dok Architecten, is genomineerd en hiermee een van de kanshebbers om te worden verkozen tot beste gebouw van het afgelopen jaar. De vak-en publieksprijs worden bekend gemaakt tijdens de feestelijke uitreiking van de Gouden A.A.P. 2021 in het Trippenhuiscomplex – de winnaar van vorig jaar – op vrijdagmiddag 28 mei 2021.

De gebouwen die meedingen naar de Gouden A.A.P. 2021 zijn (in alfabetische volgorde vermeld met naam project, architect en opdrachtgever):

 

– Amsterdam Rechtbank, KAAN ArchitectenRijksvastgoedbedrijf
– Breehorn IJdoornlaan, LEVS architecten, Rochdale (gebouw 1 en 2) en Stadgenoot (gebouw 3)
– Foeliestraat 2-4, ronald janssen architecten, Buro Amsterdam BV
– Pontkade, de Architekten Cie.., Pontkade ontwikkeling BV
– Studio Thonik, Thomas Widdershoven Thomas Widdershoven (Thonik) i.s.m. Arjan Van Ruyven Arjan van Ruyven (MMX architecten), Thonik OG BV
– The George,Dok architectenBPD Gebiedsontwikkeling i.s.m. AM
– Top-Up, Tom Frantzen FRANTZEN et al., Lemniskade BV
– Transformatie Vossius Gymnasium, Marlies Rohmer Architecture & Urbanism, Vossius Gymnasium
Van der Valk Hotel Amsterdam ZuidasWiel Arets Architects. Van der Valk Hotel Amsterdam Zuidas B.V.
– Westbeat, StudioninedotsLingotto & Achmea Dutch Residential Fund

Klik hier voor meer informatie over de Gouden A.A.P. 2021.

AM - Inspiring Space Inspiring Space
Regulated by RICS
AM is onderdeel van Koninklijke BAM Groep NV © AM 2023
Website by Fundament All Media